Cykl łańcucki wyścigów kolarskich w 2015 rok
Miejsce Nazwisko Imię Nazwa drużyny Data i profil wyścigu oraz przyznane pkt za uzyskane miejsce
10.05.2015r. 28.06.2015r. 18.07.2015r 23.08.2015r. SUMA PKT
MTB Roweromania 300 km G. powiatu Klasyk łańcucki
PKT PKT PKT PKT
1 BIELEŃ Mateusz Fil-Bike Rzeszów 300 160 400 200 900
2 KOSTERKIEWICZ Marcin Fredry 5 PTC Przemysl 270 0 380 180 830
3 SZPUNAR Jerzy ŁTC Łańcut 179 180 318 58 677
4 MYCEK Sławomir Zorza Tarnobrzeg 195 117 320 112 632
5 PIWOWAR Dawid Dobre Sklepy Rowerowe Krosno 225 115 0 95 435
6 BURDZY Mariusz Sursum Corda DNF DNF 330 98 428

7 RYDEL Marcin eko line zryw buszkowiczki 84 180 0 159 423
8 BIESIADECKI Tomasz Essentia Vitae RKK MTB 160 130 107 124 414
9 GAWLIK Adam Twoja Szansa- stow. sportowe 120 119 0 141 380
10 RUDNICKI Tomasz Essentia Vitae RKK MTB 140 120 0 88 348
11 PETRONIEC Dariusz
89 200 0 56 345
12 SURA Wiesław ŁTC Łańcut 81 160 103 75 344
13 KURDZIEL Edward ŁTC Łańcut 0 DNF 213 121 334
14 BURDA Mateusz STS Jordan Wola Mała 78 114 104 111 329
15 BRZOZA Szymon Essentia Vitae RKK MTB 0 150 DNF 122 272
16 PAŁYS Michał Stal Rzeszów DNF 120 0 143 263
17 SIWY Jakub Stal Rzeszów DNF 119 0 109 228
18 DĄBROWSKI Grzegorz Essentia Vitae RKK MTB 31 114 0 55 200
19 KUŹNIAR Bogdan ŁTC Łańcut DNF DNF 101 41 142

20 SELWA Wojciech Ideo 0 0 340 132 472
21 JUSYP Eliza Fredry 5 PTC Przemysl 0 0 350 110 460
22 DZIWISZ Sławomir Fil-Bike Rzeszów 200 200 0 0 400
23 ADAMCZYK Bogdan
0 0 360 0 360
24 WIERCIOCH Anna
0 0 314 42 356
25 MAZUR Sławomir
0 0 319 0 319
26 ŚLIWA Dominik TEAM 563 0 0 317 0 317
27 ŁUKASZ Sławomir TEAM 563 0 0 316 0 316
28 POPEK Wiesław TEAM 563 0 0 315 0 315
29 CZECHOWICZ Kamil PeLuCza 0 0 211 66 277
30 OKRZESA Krzysztof Jedlicze Team 150 118 0 0 268
31 ŁYSZCZARZ Lucjan PeLuCza 0 0 210 37 247
32 MAJEWSKA Joanna Essentia Vitae RKK MTB 94 150 0 0 244
33 KOSELA Adam BPT Dębica 0 0 212 31 243
34 GRYZŁO Jakub Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów 240 0 0 0 240
35 KAPUSTA-SZYDŁAK Sylwia LKS Atom MAT Dzierżoniów 0 0 108 129 237
36 RUSZAŁA Ewa R.A.S. SUPERIOR sowasport.pl 108 0 0 104 212
37 GRUDNIAK Dariusz ws tech mtb team 210 0 0 0 210
38 BUDZYŃSKA Małgorzata Essentia Vitae RKK MTB 0 200 0 0 200
39 CIERNIAK Jakub
0 200 0 0 200
40 GAJDA Krzysztof Jedlicze Team DNF 200 0 0 200
41 HUDYKA Wiktor
0 200 0 0 200
42 JAWORSKA Debora
0 200 0 0 200
43 MIŁEK Andrzej mtb zabierzów DNF 200 0 0 200
44 MICHNO Krzysztof No Limited Łańcut Leżajsk CT 0 0 0 190 190
45 MIERZWA Piotr Fil-Bike Rzeszów 106 0 0 83 189
46 PIEKŁO Wojciech ŁTC Łańcut 65 118 0 0 183
47 NIEMIEC Jakub
95 0 0 86 181
48 SZELA Rafał
72 109 0 0 181
49 BIENIASZ Mirosław
0 180 0 0 180
50 KAWULA Adam Stal Rzeszów 180 0 0 0 180
51 KULKA Patrycja
0 180 0 0 180
52 MIREK Arkadiusz
0 180 0 0 180
53 PLESNAR Jacek ABB Bike Team Kraków 180 0 0 0 180
54 ZAJĄC Piotr
0 180 0 0 180
55 DĄBROWSKA Wiola KWIATY U WIOLI KROSNO 38 140 0 0 178
56 KRUPCZAK Piotr
178 0 0 0 178
57 GIERACH Maksymilian Bieniasz Bike Team 0 0 0 175 175
58 LIS Tomasz R.A.S. SUPERIOR sowasport.pl 59 113 0 0 172
59 WASILEWSKI Radosław BSK MIÓD KOZACKI 0 0 0 170 170
60 KOSIŃSKI Kuba
50 117 0 0 167
61 GRUBMAN Rafał Laluś Squad 112 0 0 54 166
62 KSIĄŻEK Paweł
0 0 0 165 165
63 WINIARCZYK Magdalena Ptc PRZEMYSL Fredry 5 82 0 0 79 161
64 BOŻEK Bartosz
0 160 0 0 160
65 CUPRYŚ Marek
DNF 160 0 0 160
66 SOWA Grzegorz R.A.S. SUPERIOR sowasport.pl 0 160 0 0 160
67 SOWA Karolina
DNF 160 0 0 160
68 KOZAK Artur BSK MIÓD KOZACKI 0 0 0 160 160
69 GLINKA Rafał Dębicki Klub Kolarski Spartacus 0 0 0 158 158
70 KOZDROWICKI Robert JGB Sokół Jarosław 0 0 0 157 157
71 PUKAS Paweł BSK MIÓD KOZACKI 0 0 0 156 156
72 KAWULA Adam Stal Rzeszów 0 0 0 155 155
73 HALIGOWSKI Kuba Sam dla siebie 0 0 0 154 154
74 SZCZEPANIK Piotr No Limited Łańcut Leżajsk CT 0 0 0 153 153
75 JAGUCKI Witold Kraków 0 0 0 152 152
76 MARSZAŁEK Marcin
0 0 0 151 151
77 ZALOT Grzegorz
41 110 0 0 151
78 GĄGAŁA Artur Ferrari-Armani-Maranello 0 0 0 150 150
79 BABIARZ Robert Politechnika Rzeszowska 0 150 0 0 150
80 HELIZANOWICZ Łukasz
0 150 0 0 150
81 SIENKIEWICZ Michał
0 150 0 0 150
82 RYSZ Jarosław Rymanów-Zdrój 0 0 0 149 149
83 BOŻEK Grzegorz No Limited Łańcut Leżajsk CT 0 0 0 148 148
84 GRZEGRZÓŁKA Mariusz Kolarska Grupa Bialska 0 0 0 147 147
85 MAZUR Krzysztof eko line zryw buszkowiczki 0 0 0 146 146
86 SIEŃKO Marcin BSK MIÓD KOZACKI DNF 0 0 145 145
87 CZWARKIEL Tadeusz STS Jordan Wola Mała 0 0 105 40 145
88 RYNKAR Krystian Dębicki Klub Kolarski Spartacus 0 0 0 144 144
89 PAZDAN Krzysztof Dębicki Klub Kolarski Spartacus 0 0 0 142 142
90 HUDYKA Albert
0 140 0 0 140
91 KRZESIŃSKI Zbigniew
0 140 0 0 140
92 NAWROCKI Jacek
0 140 0 0 140
93 PAŃKO Łukasz
0 140 0 0 140
94 MICH Radosław
0 0 0 140 140
95 CIEŚLACHOWSKI Sebastian No Limited Łańcut Leżajsk CT 0 0 0 139 139
96 SZEJDEWIK Krzysztof Fredry 5 PTC Przemysl DNF 0 0 138 138
97 WANTUCH Wojciech AGH Cycling Team 0 0 0 137 137
98 TYMCZYSZYN Artur
0 0 0 136 136
99 BURDA Patryk STS Jordan Wola Mała DNF 0 0 135 135
100 TOKAREK Piotr Dobre Sklepy Rowerowe Krosno 0 0 0 134 134
101 KACZMARSKI Kamil Rzeszowskie Kozaki 0 0 0 133 133
102 BRZOZA Klaudia Stal Rzeszów 42 90 0 0 132
103 CHŁANDA Sebastian Grupetto Gorlice 0 0 0 131 131
104 BRONICKI Tomasz Niepołomice 0 0 0 130 130
105 HUDYKA Gabriela
0 130 0 0 130
106 ŁODEJ Janusz Stal Rzeszów 0 130 0 0 130
107 OSTROWSKI Tomasz
130 0 0 0 130
108 SOŁTYS Maciej
0 130 0 0 130
109 BORECZEK Karol
0 0 0 128 128
110 LIS Dominik Stal Rzeszów 0 0 0 127 127
111 ORGAN Radosław DRB 0 0 0 126 126
112 ZAJĄC Zbigniew BSK MIÓD KOZACKI DNF 0 0 125 125
113 WOŹNY Maciej Baszta BikeSport Lesko 0 0 0 123 123
114 MAŁASIEWICZ Tomasz Bankowe Towarzystwo Rowerowe Nałęczów 0 0 0 120 120
115 KWIECIEN Adrian
0 120 0 0 120
116 CZARNIECKI Cyprian
0 0 0 119 119
117 KĘDZIERSKI Marcin PSK Olimpionik Przemyśl DNF 119 0 0 119
118 MATŁOSZ Antoni mtb zabierzów 119 0 0 0 119
119 CHACHURA Maciej Twoja Szansa- stow. sportowe 0 118 0 0 118
120 KOZŁOWSKI Marek mtb zabierzów 118 0 0 0 118
121 PIĘDEL Dariusz Łętownia 0 0 0 118 118
122 KUS Adrian Kraków 0 0 0 117 117
123 KNAPIK Tomasz BSK MIÓD KOZACKI 117 0 0 0 117
124 KOŁODZIEJ Paweł Błażowa 0 0 0 116 116
125 KŁECZEK Jacek
DNF 116 0 0 116
126 NITA Rafał
0 116 0 0 116
127 PIZIAK Zenon Rzeszów 116 0 0 0 116
128 BOSAK Sławomir BSK MIÓD KOZACKI 115 0 0 0 115
129 SROKA Artur
0 115 0 0 115
130 PRZYBYŁA Mariusz ROWEROMANIA Sanok 0 0 0 115 115
131 KOMORNIK Marek BSK MIÓD KOZACKI 0 0 0 114 114
132 KRÓL Maciej Grupa Bankietowa 114 0 0 0 114
133 KOWAL Kamil No Limited Łańcut Leżajsk CT 0 0 0 113 113
134 BRZOZOWSKI Robert PSK Olimpionik Przemyśl 113 0 0 0 113
135 KONIECZNY Michał
0 113 0 0 113
136 DĄBROWSKA Gabriela Essentia Vitae RKK MTB 32 80 0 0 112
137 KLACZKOWSKI Sebastian
0 112 0 0 112
138 KWASEK Piotr
DNF 112 0 0 112
139 DOPART Krzysztof R.A.S. SUPERIOR sowasport.pl 111 0 0 0 111
140 GOLEN Marcin
0 111 0 0 111
141 JANIK Jacek
0 111 0 0 111
142 TYRAKOWSKI Bartek R.A.S. SUPERIOR sowasport.pl 110 0 0 0 110
143 SOBIEŃ Jakub KP PSP Przeworsk 0 0 109 0 109
144 ŚLUSARZ Piotr Jedlicze Team 109 0 0 0 109
145 PIRÓG Wojciech
0 0 0 108 108
146 MAGIERŁO Wojciech
0 0 0 107 107
147 SITEŃ Grzegorz Pro-Familia Bike Team 107 0 0 0 107
148 BARDIAN Jerzy ŁTC Łańcut 0 0 106 0 106
149 TANIKOWSKI Kamil Bychawa 0 0 0 106 106
150 ŻUBER Jerzy ROWEROMANIA Sanok 0 0 0 105 105
151 DZIURA Andrzej Zabratówka 105 0 0 0 105
152 PIZIAK Jan Maxisport MTB Team Rzeszów 104 0 0 0 104
153 MAJDAŃSKI Józef
0 0 DNF 103 103
154 BĄK Bartek Essentia Vitae RKK MTB 103 0 0 0 103
155 BEMBENEK Jan Fredry 5 PTC Przemysl 0 0 0 102 102
156 CIOCH Piotr
0 0 102 0 102
157 MOSKWA Michał Maxisport MTB Team Rzeszów 102 0 0 0 102
158 BABIARZ Mariusz STS Jordan Wola Mała 0 0 0 101 101
159 JEŻ Krzysztof Jedlicze Team 101 0 0 0 101
160 FUTO Nathan Redcar – GB 0 0 0 100 100
161 ŁYSIK Iwona ŁTC Łańcut 0 0 100 0 100
162 KORLATOWICZ Michał eko line zryw buszkowiczki 100 0 0 0 100
163 KOSIOROWSKI Paweł R.A.S. SUPERIOR sowasport.pl 100 0 0 0 100
164 KURZYDŁO Bartosz Stal Rzeszów 0 100 0 0 100
165 SOWA Kamila R.A.S. SUPERIOR sowasport.pl DNF 100 0 0 100
166 SZWED Michał KKS Blat 0 0 0 99 99
167 MAZURKIEWICZ Piotr Grupa Bankietowa 99 0 0 0 99
168 LISOWSKI Adam STS Jordan Wola Mała 98 0 0 0 98
169 PELISZKO Michał Fil-Bike Rzeszów 0 0 0 97 97
170 CZARNIK Michał
97 0 0 0 97
171 BRZUSKI Antoni Brzuski Rowery i Narty 0 0 0 96 96
172 KOŁODZIEJ Darek
96 0 0 0 96
173 PI ĄTEK Jacek DKK Gryf Dębica 0 0 0 94 94
174 WÓJTOWICZ Grzegorz TKKF Chemik Puławy 0 0 0 93 93
175 ŚWIDER Grzegorz Łańcut 93 0 0 0 93
176 DYNDA Paweł krzyweKOŁOteam Gorlice 92 0 0 0 92
177 NOWAK Zbigniew Jarosław 0 0 0 92 92
178 ZAWADZKI Andrzej Baszta BikeSport Lesko 0 0 0 91 91
179 GRATA Łukasz Chmielove Łany 91 0 0 0 91
180 TOKAREK Paweł Cyklosprint - Rio de Janerio 2016 0 0 0 90 90
181 CZARNIGA Krzysiek Sokół Tarnów 90 0 0 0 90
182 GRYZŁO Piotr Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów 90 0 0 0 90
183 KULAS Jakub
0 90 0 0 90
184 SIWIEC Janusz Dobre Sklepy Rowerowe Krosno 0 0 0 89 89
185 DANDER Robert
88 0 0 0 88
186 SUCH Przemysław No Limited Łańcut Leżajsk CT 0 0 0 87 87
187 RUPAR Marcin ŁTC Łańcut 87 0 0 0 87
188 BUJDASZ Mateusz SZOBAK BIKE TEAM 86 0 0 0 86
189 SAWA Monika Wysokie 0 0 0 85 85
190 PYRCZ Izabela eko line zryw buszkowiczki 85 0 0 0 85
191 BUBNIAK Wiktor Grupetto Gorlice 0 0 0 84 84
192 PIOTROWSKI Kamil Łańcut 83 0 0 0 83
193 BEDNARCZYK Ryszard Bankowe Towarzystwo Rowerowe Nałęczów 0 0 0 82 82
194 MYCEK Tadeusz SPORT SERWIS SANDOMIERZ 0 0 0 81 81
195 JAMROZIK Jakub ŁTC Łańcut 0 0 DNF 80 80
196 SABATOWSKI Mateusz Essentia Vitae RKK MTB 80 0 0 0 80
197 SZYMBARA Mateusz
0 80 0 0 80
198 WYCZARSKI Dominik
80 0 0 0 80
199 GĄSIOR Marcin Laluś Squad 79 0 0 0 79
200 BOSEK Damian Głogowskie Pnioki 0 0 0 78 78
201 BIENIAS Mateusz Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów 0 0 0 77 77
202 BIREK Piotr
77 0 0 0 77
203 ŁABĘDZKI Mariusz
0 0 0 76 76
204 ŁODEJ Waldemar laryzębatka.com 76 0 0 0 76
205 CUPRYŚ Tymoteusz
DNF 75 0 0 75
206 CYGAN Rafał Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów 75 0 0 0 75
207 PIKUŁA Janusz krzyweKOŁOteam Gorlice 75 0 0 0 75
208 WŁODARSKI Bogusław Kamień 0 0 0 74 74
209 CZARNIK Edward
74 0 0 0 74
210 GWÓŹDŹ Andrzej JGB Sokół Jarosław 0 0 0 73 73
211 GIERULA Piotr Rzeszów 73 0 0 0 73
212 SYBIDŁO Tomasz MTB Górnik Strachocina 0 0 0 72 72
213 BURY Tomasz Rzeszów 0 0 0 71 71
214 STODOLAK Marek Tyczyn 0 0 0 70 70
215 JANOCHA Michał
0 70 0 0 70
216 KIC Damian eko line zryw buszkowiczki 70 0 0 0 70
217 KONIECZNY Jarosław Misjonarze Oblaci Maryi Niepokalanej 0 0 0 69 69
218 BESTER Michał Rakszawa 0 0 0 68 68
219 DADAEJ Zbigniew Bankowe Towarzystwo Rowerowe Nałęczów 0 0 0 67 67
220 JAKUBOWSKI Dominik Schneider Electric 0 0 0 65 65
221 DĄBROWSKI Maciej KWIATY U WIOLI KROSNO DNF 65 0 0 65
222 TOKARCZYK Łukasz Grupetto Gorlice 0 0 0 64 64
223 SZCZUPAK Jacek ŁTC Łańcut 0 0 DNF 63 63
224 HYNEK Karol
0 0 0 62 62
225 RUSINEK Michał Jednoosobowa Grupa Kolarska Iluminati 0 0 0 61 61
226 DĄBEK Patryk Sport Serwis Sandomierz 60 0 0 0 60
227 KORECKI Mateusz
0 60 0 0 60
228 DRĄGIEWICZ Łukasz Jankowice 0 0 0 60 60
229 ROGALSKI Rafał KM PSP Rzeszów 0 0 0 59 59
230 HUDYKA Dawid
0 59 0 0 59
231 JANIK Maksym
0 58 0 0 58
232 SZYBOWICZ Jarosław
58 0 0 0 58
233 WAŁCZYK Maciej Przeworsk 0 0 0 57 57
234 MANKIEWICZ Kacper
0 57 0 0 57
235 PYRCZ Grzegorz Przemyśl 57 0 0 0 57
236 DUBIEL Witold ŁTC Łańcut 56 0 0 0 56
237 WÓJCIK Michał
0 56 0 0 56
238 BODKOWSKI Eryk
0 55 0 0 55
239 KRUSZYŃSKI Paweł PSK Olimpionik Przemyśl 55 0 0 0 55
240 SZELA Michał
0 54 0 0 54
241 WYSZYŃSKI Andrzej Łańcut 54 0 0 0 54
242 PĄCZKA Roman Azalia Brzóza Królewska 0 0 0 53 53
243 KRĘŻEL Grzegorz
53 0 0 0 53
244 SOŁOPATYCZ Mateusz MTB Górnik Strachocina 0 0 0 52 52
245 PRZETACZNIK Marcin Grupetto Gorlice 52 0 0 0 52
246 NOWIŃSKI Damian STS Jordan Wola Mała 0 0 0 51 51
247 NESTOR Marcin
51 0 0 0 51
248 LEŚKO Paweł Goń Zajączka SQAD 0 0 0 50 50
249 GAJEWSKI Krzysztof IKKG Leżajsk 0 0 0 49 49
250 NYCZ Sebastian ŁTC Łańcut 49 0 0 0 49
251 WAŁCZYŃSKI Marcin Jarosław 0 0 0 48 48
252 ŁYSY Zbigniew PSK Olimpionik Przemyśl 48 0 0 0 48
253 CECUŁA Rafał MTB Górnik Strachocina 0 0 0 47 47
254 PAŁYS Aleksander
47 0 0 0 47
255 STRZECHA Tomasz Goń Zajączka SQAD 0 0 0 46 46
256 BAL Dariusz
46 0 0 0 46
257 SZWED Jerzy KKS Blat 0 0 0 45 45
258 NIEMIEC Mariusz
45 0 0 0 45
259 LIPKO Jerzy
0 0 0 44 44
260 KOTOWICZ Andrzej Rzeszów 44 0 0 0 44
261 ZABŁOCKI Kacper
43 0 0 0 43
262 FRANCZAK Wojciech
0 0 0 43 43
263 KOZIK Maciej
40 0 0 0 40
264 KWIATKOWSKI Robert
0 0 0 39 39
265 SOWA Jacek RKM Sopelek Rzeszów 39 0 0 0 39
266 BARTOSZEK Paulina STS Jordan Wola Mała 0 0 0 38 38
267 MACHNIK Maciek
37 0 0 0 37
268 KRAWCZYK Piotr R.A.S. SUPERIOR sowasport.pl 0 0 0 36 36
269 DYŁO Ryszard
36 0 0 0 36
270 HALAT Michał
0 0 0 35 35
271 MIŁEK Krystyna mtb zabierzów 35 0 0 0 35
272 BORKOWSKI Jacek
0 0 0 34 34
273 BIAŁOBOK Wojciech
34 0 0 0 34
274 WRÓBEL Łukasz
0 0 0 33 33
275 BIENIEK Tadeusz
33 0 0 0 33
276 NOGA Krzysztof KP PSP Łańcut 0 0 0 32 32
277 TATKO Grzegorz krzyweKOŁOteam Gorlice 30 0 0 0 30
278 SAS Jan
0 0 0 30 30
279 TROJNIAR Maciej KKS Blat 0 0 0 29 29
280 DĄBROWSKI Marcin KWIATY U WIOLI KROSNO 29 DNF 0 0 29
281 KŁOSOWICZ Kazimierz KS Strzyżów MTB Team 0 0 0 28 28
282 CZECH Andrzej RKM Sopelek Rzeszów 28 0 0 0 28
283 JANOCHA Łukasz Jedlicze Team 27 0 0 0 27
284 PANEK Kamil Kolarstwo górskie - Kamil Panek 26 0 0 0 26
285 SITEK Józef
25 0 0 0 25
286 MATŁOSZ Monika
24 0 0 0 24
287 BUŻ Dorota Babskie Kręcenie Gdańsk 23 0 0 0 23
288 CIEŚLACHOWSKI Bartłomiej
22 0 0 0 22
289 MAJEWSKA Karolina Essentia Vitae RKK MTB 21 0 0 0 21
290 PETRONIEC Ewa
20 0 0 0 20
291 CZMYR Mateusz Baszta BikeSport Lesko 19 0 0 0 19
292 SIEROTNIK Monika Baszta BikeSport Lesko 18 0 0 0 18
293 KOZŁOWSKA Barbara mtb zabierzów 17 0 0 0 17
294 BODKOWSKI Paweł
0 DNF 0 0 0
295 DEMKOWICZ Paweł
0 DNF 0 0 0
296 DOLATA Maciej
0 DNF 0 0 0
297 MAJEWSKI Dominik Essentia Vitae RKK MTB DNF DNF 0 0 0
298 SOWIŃSKI Wojciech
0 DNF 0 0 0
299 TUREK Emil
0 DNF 0 0 0
300 PAWLIK Mieczysław
DNF 0 0 0 0
301 PIEKIEŁEK Marcin Hellmost Rzeszów DNF 0 0 0 0
302 RYDEL Rafał Fredry 5 PTC Przemysl DNF 0 0 0 0
303 SKÓRSKI Robert
DNF 0 0 0 0
304 SOBOLAK Przemysław SZOBAK BIKE TEAM DNF 0 0 0 0
305 SOLARZ Jakub PSK Olimpionik Przemyśl DNF 0 0 0 0
306 STACHOWICZ Tomasz PROMUJEMY.PL DNF 0 0 0 0
307 WOŹNIAK Mateusz Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów DNF 0 0 0 0
308 ZACIOS Bogusław RKM Sopelek Rzeszów DNF 0 0 0 0
309 BARDIAN Dominik STS Jordan Wola Mała DNF 0 0 0 0
310 MISIEWICZ Dariusz
DNF 0 0 0 0
311 NIEDŹWIECKI Jarosław
DNF 0 0 0 0
312 NIERODA Michał Maxisport MTB Team Rzeszów DNF 0 0 0 0
313 PALCZAK Michał Ptycho Pro-Familia Bike Team DNF 0 0 0 0
314 KOSIOROWSKI Paweł R.A.S. SUPERIOR sowasport.pl DNF 0 0 0 0
315 KUDELA Tomasz
DNF 0 0 0 0
316 LEŚ Daniel WNT POLSKA DNF 0 0 0 0
317 MACEK Karol KS Strzyżów MTB Team DNF 0 0 0 0
318 MAKOWIECKI Przemysław Twoja Szansa Erem-Sport Przemyśl DNF 0 0 0 0
319 MATŁOSZ Michał
DNF 0 0 0 0
320 GĄSIOR Marcin Laluś Squad DNF 0 0 0 0
321 GIERCZAK Krzysztof PSK Olimpionik Przemyśl DNF 0 0 0 0
322 HAJDUK Andrzej
DNF 0 0 0 0
323 KARCZ Jakub Chmielove Łany DNF 0 0 0 0
324 KLUZ Jakub Laluś Squad DNF 0 0 0 0
325 CHRZANOWSKI Marcin
DNF 0 0 0 0
326 CYWIŃSKI Paweł R.A.S. SUPERIOR sowasport.pl DNF 0 0 0 0
327 DORFLER Magdalena
DNF 0 0 0 0
328 DUDZIŃSKI Darek BIkeBrothers Oshee Team DNF 0 0 0 0
329 BRZOZA Jerzy
0 0 DNF 0 0
330 JAŹWA Paweł
0 0 DNF 0 0