Strona główna Aktualności IV Leśna Zadyma

IV Leśna Zadyma

242
0
PODZIEL SIĘ

Na ostatnim spotkaniu Łańcuckie Towarzystwo Cyklistów podjęło decyzje o zorganizowaniu wspólnie z GOKiR Czarna IV Leśnej Zadymy Zimowego Maratonu MTB w dniu 21 stycznia 2023 roku na terenie masywu leśnego Leśnictwa Czarna.

Ustalono i przygotowano wstępną trasę, która będzie odpowiadać pod opady śniegu. Dystans maratonu wynosić będzie ok.40 km, który pokonać trzeba będzie na dwóch rundkach o długości 20km a przewyższenia będzie nie wiele bo ok.250 m . Z uwagi na niewielkie przewyższenie to trasa będzie bardzo ciekawa, urozmaicona i wymagającą .

Na to składa się różnorodność podłoża: szuter, asfalt, trawa, piach oraz korzenie i szyszki. Podjazdy na Wilczą Górę 202 mnpm i Lisią Górę 221mnpm wymuszą na kolarzach niezłego przygotowania, ponieważ podjazdy pierwszy będzie trawiasty z szyszkami a drugi piaszczysty i co niektórzy muszą pokonać te górki z buta. Będą też podjazdy dłuższe do 1km o różnym nachyleniu od 2 %do 6 % . Warto przyjechać do Czarnej i zmierzyć się z trasą leśnej zadymy a uroków nie braknie podczas przejazdu Dolin 3 Stawów . Na koniec pod wiatą myśliwską kiełbaska z różna na pewno będzie nieźle smakować! Zapraszamy do udziałuw maratonie, gdyż zapisy już ruszyły na stronie www.kepasport.pl/wydarzenia/IV LeśnaZadyma 2023.

Link do śladu:

https://www.strava.com/activities/8144996669

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here