Zapisy

Zapisy

REJESTRACJA NA I ŁAŃCUCKI MARATON SZOSOWY 2015

Imię i nazwisko*

Płeć*

Rok urodzenia*

Team

Email*

Telefon*

Przepisz kod z obrazka
captcha

Klikając przycisk „Zarejestruj” wyrażam zgodę na wykorzystywanie danych osobowych zawartych w formularzu zgłoszeniowym (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych Dz.Ust. nr 133) przez Organizatora imprezy i podmioty współpracujące do celów organizacyjnych.

ZOBACZ LISTĘ ZAWODNIKÓW

Zawodnik
Rocznik
Team
Jerzy Szpunar
1964
ŁTC Łańcut
Wiesław Sura
1961
ŁTC
Antoni Brzuski
1962
Brzuski Rowery Narty
Marcin Bogusz
1986
Rzeszów Team
JERZY BARDIAN
1956
ŁTC
Mariusz Burdzy
1964
Sursum Corda
Mateusz Bieleń
1988
Fil-Bike
Paweł Kołodziej
1995
RUPIECISKO.PL
Michał Moskwa
1988
Maxisport MTB Team Rzeszów
Szymon Brzoza
1995
Essentia Vitae RKK MTB
Sławomir Mycek
1976
Zorza Tarnobrzeg
Jakub Jamrozik
1992
Sławomir Mucha
1997
Jakub Jamrozik
1992
ŁTC Łańcut
Maciej Chachura
1989
Twoja Szansa Stowarzyszenie Sportowe
Edward Kurdziel
1961
ŁTC Łańcut
Mateusz Brzoza
1974
Józef Majdański
1949
Marcin Kosterkiewicz
1977
PTC Przemyśl - Fredry 5
Anna Wiercioch
1986
Lucjan Łyszczarz
1989
PeLuCza
Tomasz Biesiadecki
1986
ESSENTIA VITAE RKK MTB
Kamil Czechowicz
1990
PeLuCza
Adam Kosela
1956
BPT Dębica
Eliza Jusyp
1979
Fredry 5- PTC Przemyśl
Cezary Łachut
1981
amator
Bogdan Adamczyk
1978
Sławomir Mazur
1977
Grupetto Gorlice
Jakub Sobień
1983
KP PSP Przeworsk
Piotr Cioch
1981
Iwona Łysik
1982
ŁTC Łańcut
Bogdan Kuźniar
1966
ŁTC Łańcut
Aleksander Gardoliński
1985
BBC
Jacek Szczupak
1974
ŁTC Łańcut
Wiesław
1961
TEAM 563
Dominik Śliwa
1978
Team 563
Wojciech Selwa
1992
Ideo
Sławomir Łukasz
1981
Team 563
Mateusz Burda
1999
STS Jordan Wola Mała
Łukasz Tarnawski
1981
Stanisław Piątek
1958
ITMBW Krakow
Krystian Rynkar
1999
Stanisław Piątek
1958
ITMBW Kraków
Marcin Prejznar
1982
MTB MOSiR Dukla
Dorota Surmacz
1987
Tomasz Sybidło
1982
Roweromania Sanok
Maciej Rycyk
1978
Maciej Rycyk
1978
Wacław Zgłobicki
1962
Mateusz Laszczyk
1994
Agrochest Team
Stanisław Piątek
1958
ITMBW Kraków
Robert Puzoń
1979
Rafał Grela
1976
Grelatour
Wojciech Kuziara
1983
Bogdan Kuźniar
1966
ŁTC Łańcut PSP
Stanisław Piątek
1958
ITMBW Kraków
Michał Matłosz
1985
SST LUBCZA
Damian Kieś
1978
FME MTB TEAM
Maciej Głowacki
1981
TRUCK PARTNER ZET TRANSPORT PROFIL NOWY SĄCZ
Ernest Horoszko
1986
Szymon Jarosz
2010
Rafał Grela
1976
Grelatour
Rafal Zawada
1985
Paweł Pukas
1991
KK Roztocze
Tomasz Nóżka
2000
Tomasz Kudela
1988
Zorza Tarnobrzeg
Rafał Mazurek
1993
Dorota Surmacz
1987
Randennours