NASI SPONSORZY

Główny sponsor:

Ciepłownia Łańcut Sp. z o.o.

 

Witamy na stronie Łańcuckiego Towarzystwa Cyklistów 

Jesteśmy  stowarzyszeniem turystyczno - sportowym skupiającym czynnie uczestniczących amatorów turystyki rowerowej oraz sympatyków sportu, zdrowego trybu życia. 

Naszym głównym celem jest promowanie turystyki rowerowej oraz kolarstwa amatorskiego i górskiego. 

Zapraszamy do udziału w naszych przedsięwzięciach.Zawartość

 

 

AKTUALNOŚCI

Historia Aktualności >>>

  

12.08.2014

 

Utrudnienia na drogach Powiatu Łańcuckiego

 

31 sierpnia 2014 r w godzinach 11.00-14.00 w Łańcucie i na terenie powiatu łańcuckiego rozegrany zostanie szosowy wyścig kolarski p.n. KLASYK ŁAŃCUCKI . W tym czasie na trasie przejazdu wyścigu kolarskiego mogą wystąpić chwilowe utrudnienia ,ponieważ ruch dla pojazdów będzie zamykany .Po przejeździe peletonu i pilota zamykającego ruch będzie przywracany. Policjanci oraz organizatorzy wyścigu apelują o zastosowanie się do poleceń funkcjonariuszy i służb porządkowych zabezpieczających wyścig.

Utrudnienia mogą wystąpić na trasie wyścigu:  start ul. Potockich w Łańcucie, Br. Śniadeckich , Traugutta, droga do Wysokiej ,Kraczkowa, Cierpisz ,Cierpisz Górny ,powrót do Kraczkowej , Albigowa droga W-877 ,Handzlówka ,Husów, Markowa,  Wysoka ,Sonina droga W-881 ,Sonina ,Łańcut ul. Kopernika meta przed skrzyżowaniem z ul. Bema.


Zarząd
Łańcuckiego Towarzystwa Cyklistów

28.07.2014

 

Łańcuccy kolarze na ROAD MARATON

 


    W dniu 26 lipca 2014 r w Nowym Sączu  rozegrany został jednodniowy wyścig kolarski na dystansie 78 km i przewyższeniu 1300 m w którym udział wzięli członkowie Łańcuckiego Towarzystwa Cyklistów w Łańcucie a mianowicie:

Dominik CYBURT ,Sebastian CIEŚLACHOWSKI i Krzysztof MICHNO.

Trasa przebiegała po pięknych terenach Beskidu Sądeckiego z Nowego Sącza przez Obrantową- Lipnicę Wielką-Korzenną –Grybów- Mystków –Nowy Sącz .Na wymagającej  trasie do rywalizacji stanęło 120 kolarzy. Na trudnej i wymagającej trasie w rywalizacji bardzo dobrze spisali się nasi kolarze :

KRZYSZTOF MICHNO , w  KAT.A – zajął 2 miejsce a w klasyfikacji OPEN  zajął 5 miejsce z czasem 2.23.51,68
SEBASTIAN CIEŚLACHOWSKI ,  w KAT.B zajął 13 miejsce a w klasyfikacji OPEN 36 miejsce z czasem 2.34.46,70
DOMINIK CYBURT , w KAT.H  zajął 4 miejsce a w klasyfikacji OPEN 47 z czasem 2.36.09,56.

Informację przygotował :

Tadeusz Dubiel

Prezes ŁTC

Subskrybuj nasze aktualności

Otrzymuj ważne aktualizacje i najnowsze wiadomości z Łańcuckie Towarzystwo Cyklistów, poprzez zapisanie się do naszego newslettera.

Pola oznaczone * są wymagane.