Strona główna Dla sponsorów

Dla sponsorów

Gorąco zachęcamy do wsparcia naszego stowarzyszenia. Państwa pomoc przyczyni się do rozwoju ŁTC, co jednocześnie przyniesie nieocenione korzyści społeczne, sportowe o raz promocyjne dla miasta Łańcuta i całego regionu.

Organizowane przez nas wyścigi kolarskie aktywizują fizycznie i mentalnie wszystkie grupy wiekowe, od młodzieży szkolnej po dorosłych w wieku emerytalnym. Dzięki temu nasza młodzież nie spędza długich godzin przed komputerem, zyskuje siłę i zdrowie oraz uczy się sportowej rywalizacji!

Dołączając do grona naszych sponsorów zyskasz poważanie i sympatię ze strony swoich klientów. Dodatkowo będziesz mógł skorzystać z różnych form reklamy, które przygotowaliśmy dla naszych sponsorów.

Zwróć uwagę, że w organizowanych przez nas imprezach kolarskich, bierze udział kilkaset uczestników z kilku województw, a same wyścigi przygotowywane są w sposób profesjonalny i powoli zyskują rozgłos w całej Polsce. Zmaganiom amatorów kolarstwa przygląda się nawet kilka tysięcy kibiców!

Naszym sponsorom oferujemy:

  1. Umieszczenie logotypu na naszej stronie www
  2. Umieszczenie logotypu na różnych materiałach promocyjnych
  3. Umieszczenie banerów reklamowych na stronie www
  4. Artykuły sponsorowane
  5. Promocja Państwa firmy podczas organizowanych imprez (np. poprzez możliwość umieszczenia banerów reklamowych)
  6. Informacje w prasie i telewizji lokalnej dotyczące sponsora
  7. Umieszczenie logotypu na koszulkach członków Stowarzyszenia ŁTC

Masz inny pomysł? Skontaktuj się z nami!

Jesteś zainteresowany sponsoringiem naszej organizacji? Zadzwoń: 607 630 134, napisz: kontakt@lancut-ltc.pl lub skorzystaj z formularza poniżej.

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Przepisz kod z obrazka
captcha